Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Similar topics
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Sevdim....
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 6:57 pm tarafından b0reas

» Ask ve Sevgi Mesajları
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 6:51 pm tarafından b0reas

» Satılmış Koruk ve Yeter köprülü Full albüm
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 6:50 pm tarafından b0reas

» Hababam Sınıfı Askerde
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:02 am tarafından ..::JaSoN::..

» http://komando-tim.com Artık Online
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 12:30 am tarafından By_Thl33

» Taşıyıcı / Transporter / 1-2-3 / Türkçe Düblaj / DVDRip
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:57 pm tarafından RequE

» Heroes - Sezon 3
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:38 pm tarafından ..::JaSoN::..

» Heroes - Sezon 2
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:37 pm tarafından ..::JaSoN::..

» Heroes - Sezon 1
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:37 pm tarafından ..::JaSoN::..

En iyi yollayıcılar
..::JaSoN::..
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Vote_lcapBen çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Voting_barBen çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Vote_rcap 
b0reas
Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Vote_lcapBen çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Voting_barBen çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Vote_rcap 
RequE
By_Thl33
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 27 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: h.sait

Kullanıcılarımız toplam 205 mesaj attılar bunda 0 konu
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Perş. Mart 02, 2023 10:16 am tarihinde online oldu.
http://www.forumela.yetkin-forum.com

Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana...

YazarMesaj
b0reas
Moderatör
Moderatör
b0reas

Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Empty
MesajKonu: Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana...   Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana... Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 10:02 pm

Kaçıncı yanılışım bu !
Bir tekneye atlayıp da denizin o en erişilmezin ortasında kaçıncı yalnız bırakılışım !
Gücüm yok
Taakatim yok alıp da elime kürekleri çekecek
Çekip de kürekleri geri dönecek !

Böyle biçare böyle yalnız böyle ıssız .....
Kaldım daha önce de evet ve ama bu hani tamda tamam derken bir kere daha işte !
Heveslerim umutlarım tüm mutluluklarım alındı yine ellerimden
Çalan kim !
Kapıp kaçan kim
Koşsanıza peşinden yakalasanıza !

Kaybettim ruhumu hükümsüzdür yazdım yüreğime kalın puntolarla görüdünüz mü..

Düşününce şimdi nasıl da zor geliyor hayat boyu süreceğini bildiğim o mahkeme kapısından girmek içeri
Hakkımı aramaya kalkmak hiç bitmeyecek bir kitabın ön sözü olarak kalmak olacak biliyorum !
Önsöz okunacak sırası geçecek ama kitap hiç bitmeyecek !

Biliyorum
Yaşadım çünkü !
O giriş paragrafındaki en afilli cümle oldum daha öncede
Anlayarak okumak okuduğunu anlamak öğretildi bana girdiğim bütün türkçe derslerinde

Ahhh çocukluğum
Ahhh kanayan dizlerim
Fasülyedenmiş verdiğin acı yüreğim kanıyor artık
Bilir misiniz acısını

Hepiniz mi kaçırdınız dersleri söyleyin !
Hep birlikte mi kaçtınız okuldan anlatın !
Nerdeydi aklım

Kocaman bir sınıfın içinde kahverengi bir sıranın üstünde dev gibi bir yalnızlıkla oturuyorken kimdi gözlerimi kapatan görmeyeyim diye daha en başından en sonunu !
Toplayıp da gücümü atabilseydim üstümdeki o karabasanı görebilirdim şimdiki bu eşsiz yalnızlık senfonisinin ilk parçalarının yapa boza nasıl bitirmeye başlandığını taa o zamanlar

Uzun cümlelerden sıkıldım !

İçerimdeki sızıyı kalabalık kelimeler eylemleriyle çoğaltmaktan yoruldum !

İçinden çıkamadığım bu kuyudan çıkmak için güç aldığım her elin terkinden usandım !

Demiş ya kim dediyse işte ;
-Herkes Hakettiğini Yaşar-

Ağzımın payını aldım
Hakkımı da
Mavi ütopyalarım iç ceplerimde ....

Ben çekiliyorum..

Hayat..

Ziyade olsun sana
https://forumela.yetkin-forum.com

Ben çekiLiyorum.. Hayat... Ziyade oLsun Sana...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayat Agacım...
» Sana Yar Diyorum Yaram Kanıyor