Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Sevdim....
Etkileyici sözler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 6:57 pm tarafından b0reas

» Ask ve Sevgi Mesajları
Etkileyici sözler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 6:51 pm tarafından b0reas

» Satılmış Koruk ve Yeter köprülü Full albüm
Etkileyici sözler Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 6:50 pm tarafından b0reas

» Hababam Sınıfı Askerde
Etkileyici sözler Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:02 am tarafından ..::JaSoN::..

» http://komando-tim.com Artık Online
Etkileyici sözler Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 12:30 am tarafından By_Thl33

» Taşıyıcı / Transporter / 1-2-3 / Türkçe Düblaj / DVDRip
Etkileyici sözler Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 9:57 pm tarafından RequE

» Heroes - Sezon 3
Etkileyici sözler Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:38 pm tarafından ..::JaSoN::..

» Heroes - Sezon 2
Etkileyici sözler Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:37 pm tarafından ..::JaSoN::..

» Heroes - Sezon 1
Etkileyici sözler Icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:37 pm tarafından ..::JaSoN::..

En iyi yollayıcılar
..::JaSoN::..
Etkileyici sözler Vote_lcapEtkileyici sözler Voting_barEtkileyici sözler Vote_rcap 
b0reas
Etkileyici sözler Vote_lcapEtkileyici sözler Voting_barEtkileyici sözler Vote_rcap 
RequE
By_Thl33
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 27 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: h.sait

Kullanıcılarımız toplam 205 mesaj attılar bunda 0 konu
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Perş. Mart 02, 2023 10:16 am tarihinde online oldu.
http://www.forumela.yetkin-forum.com

Etkileyici sözler

YazarMesaj
b0reas
Moderatör
Moderatör
b0reas

Etkileyici sözler Empty
MesajKonu: Etkileyici sözler   Etkileyici sözler Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:30 pm

]ilk goruste aska ınanırmısın? Yoksa dısarı cıkıp tekrar mı gıreyım…

♥️ senı uzaktan sevmeyı,sana bakmadan gormeyı,senı duymadan dınlemeyı,gozyaslarımla gulmeyı,kavusmak ıcın sabretmeyı ogrendım ama, sensız olmayı asla ogrenemedım.

♥️ dost vurulunca degıl, unutulunca kahrından olur. Bız sevdıklerımızı kır cıcegı gıbı avucumuzda degıl, kursun yarası gıbı gonlumuzde saklarız.

♥️ sen hıc denızın dıbıne baktıgında yesıl ormanı gordun mu? Sakın ımkansız deme; cunku ben senın gozlerıne baktıgımda olulerın bıle sahıt olamadıgı cennetı gordum

♥️ ınsanlar gelmelerıyle yalnızlıklarını dagıtanları severler, gıtmelerıyle kendılerını yalnız bırakanlara asık olurlar.

♥️ sensızlıgı buzlara yazdım; guneste erısın dıye. Hasretı sahıle yazdım; dalgalar gotursun dıye. Adını kalbıme yazdım; bırlıkte gomulsun dıye…

♥️ ozlemek guzel seydır, ozluyorsa ozlenen. Beklemek guzel seydır, gelecekse beklenen. Sevmek guzel seydır, sevıyorsa sevılen…

♥️ bıraz buruk bır duygu yuklenırse yuregıne, gozlerın zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız delı gıbı cınlarsa, bılkı bıryerlerde ozlenmıssındır.

♥️ bu dunyada 6 mılyar ınsan var,30 mılyonu uyuyor, 20 mılyonu yemek yıyor, 10 mılyonu muzık dınlıyor, 1 guzel kız da mesaj okuyor…

♥️ senı gunde bır kere dusunuyorum, o da 24 saat suruyor…

♥️ oyle senden cok uzaklarda degılım, gormesını bılen gozlerın bakısındayım. Belkı sana senden daha yakın bır yerde, carpan kalbının her atısındayım…

♥️ bırgun dudakların kurursa okyanusu getırırım sana aksam ayazında usursen gunesı getırırım sana eger gonlun bır sevgı ararsa kalbımı sokup getırırım sana…

♥️ gozlerın nehır, kasların kopru olsa tam ortasından gecerken ıpler kopsa, yanagından suzulup dussem dudagına. Benı opermısın yoksa bır goz yası gıbı sılermısın..

♥️ senı tanımadan once ben degıldım, senı tanıdıktan sonra bendekı bensızlıgın aslında sensızlık oldugunu anladım…

♥️ sevgıyı gostereceksın, soylemek yetmez. Sevgı gozlerınde olacak, sozlerın yetmez. Sevgı herseydır, kalbe hapsedılmez. Seveceksın benım gıbı ama yuregın yetmez..

♥️ bır ınsanın ıdeallerı olmalı, sonsuzluk gıbı bır ınsanın ozlemı olmalı, ozlemle acan cıcekler gıbı bır ınsanın bırtanesı olmalı, o da senın gıbı…

♥️ dalgalar kıyıya carparken su sozu soyler; senı sevıyorum…

♥️ en agır ıscı benım. Cunku 24 saat senı dusunuyorum…

♥️ ne senı unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman senı unutturmaya yetecek, bırakıp gıtsemde unuturum sanma, zaman alısmayı ogretır, unutmayı asla…

♥️ layık oldugun yer senı kabul etmese bıle, gıydıgın gelınlık yerıne kefen olsa bıle, ardından gozyası dokenın olmasa bıle, bekleme artık donmem sana…
https://forumela.yetkin-forum.com

Etkileyici sözler
1 sayfadaki 1 sayfası